Optické kabely

Image
SAV 115-008 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR
129 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
SAV 115-008 Optický kabel Toslink M-M PG SENCOROptický kabel s vynikajícím poměrem výkon/cena. Specifikace:Pozlacený Toslink konektor na obou koncích.Průměr 4mm.Délka 0,8 m.Vlastnosti:Zlacené konektory pro optimální přenos signálu.Zalisované konektory pro pevné a bezpečné spojení.Zesílené dvojité stínění pro odolnost proti rušení.Materiál:Zdrsněné flexibilní PVC pro výjimečnou odolnost.SAV 115-008 SENCOR - kvalitní optický kabel pro dokonalý zvuk.
SAV 115-015 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR
159 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
SAV 115-015 Optický kabel Toslink M-M PG SENCOROptický kabel s Toslink konektory SAV 115-015 je optický kabel s Toslink konektory na obou koncích. Pozlacený pro lepší přenos signáluKonektory jsou pozlacené, což zajišťuje lepší přenos signálu. Průměr a délkaPrůměr kabelu je 5mm a délka 1,5m. Zesílené stínění a flexibilní PVCKabel má zesílené dvojité stínění a je vyroben z flexibilního PVC. Výborný poměr výkon/cenaTento kabel nabízí výborný poměr výkon/cena. BaleníKabel je dodáván v blistrovém balení.
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
109 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM4Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 30 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 mmBarva: FialováDélka kabelu: 1m
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 3m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
120 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 3m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM3Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,25 dBZpětná ztráta: > 50 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 MMBarva: AquaDélka kabelu: 3m
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
92 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: LCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 1m
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC simplex 10m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
82 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC simplex 10m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 10m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
93 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 1m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 10m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá
95 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 10m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657B3Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: - 40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 5 mmBarva bíláDélka kabelu: 10m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 15m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá
106 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 15m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657B3Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: - 40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 5 mmBarva bíláDélka kabelu: 15m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 2,5m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá
60 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 2,5m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A2Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 8 mmBarva bíláDélka kabelu: 2,5m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 20m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá
89 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 20m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A2Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 8 mmBarva bíláDélka kabelu: 20m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 25m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá
97 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 25m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A2Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: - 40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 8 mmBarva bíláDélka kabelu: 25m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 5m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá
74 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 5m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657B3Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 5 mmBarva bíláDélka kabelu: 5m
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-LC/UPC duplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
111 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-LC/UPC duplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC, LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 5m
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM4
187 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikaceTyp vlákna: MM, OM4, 50/125Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: RůžováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 0,5mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM4
433 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikaceTyp vlákna: MM, OM4, 50/125Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: RůžováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 10mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 30m OM4
1 088 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikaceTyp vlákna: MM, OM4, 50/125Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: RůžováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 30mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 8m OM3
313 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Optický patch kabel duplex LC-LCOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikace:Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 8mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 MM 2m OM3
141 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Optický patch kabel duplex SC-SCOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: SC-SCBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 2mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
UBNT Fiber Cable 100 [30m SingleMode optický kabel 6xLC na každé straně]
1 599 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
UBNT Fiber Cable 100Produktový kód: FC-SM-100 EAN: 810354025877 Popis produktuUBNT Fiber Cable 100 je 30 metrů dlouhý, venkovní single mode optický kabel. Přináší 6 předvyrobených LC konektorů na každé straně. Tento kabel ušetří náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Je ideální pro galvanické oddělení vnitřního routeru/switch a venkovní jednotky. Technické specifikaceTyp vlákna: 9/125 µm, singlemode (G.657.A2) Konektory: LC / LC Útlum vložením: typicky 0,5 dB/km Délka: 30 m (100 ft) Průměr kabelu: 6 mm ± 0.2 mm Voděodolný plášť kabelu obsahuje kevlar, což zajišťuje vysokou odolnost v tahu. Využití a kompatibilitaOptický kabel je ideální pro vnitřní i venkovní instalace. Dosahuje výrazně delší maximální délky spoje než ethernet. Je odolný proti interferencím (elektromagnetickému rušení) a nabízí vysokou kapacitu linky, více než 6× 1 Gbps dle zvoleného aktivního prvku. Optické kabely ve spojení s produkty řady EdgeMAX umožní vytvořit stabilní vysokorychlostní síť.
Optický kabel LEXI-Net DROP FTTx, 4x 9/125 SM, G.657A1, LS0H, černý, cívka 1km
7 829 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Optický kabel LEXI-Net DROP FTTxOptický kabel LEXI-Net DROP FTTx je výjimečný svou univerzálností. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. S černým samonosným kabelem DROP FTTH získáte 1000 m kabelu na praktické cívce v samoodvíjecím boxu. Technické specifikacePočet optických vláken: 4Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A1Útlum: 1310nm < 0,36 dB/km , 1550nm
LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 1m
50 Kč
* Uváděná cena platí pro 17.06.2024
LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 1m Kabel Toslink umožňuje propojit různá audio zařízení, jako jsou domácí kina, soundbary atd., se zařízeními přenášejícími signál, jako jsou konzole, televizory. Díky použití nejkvalitnějších materiálů jsou kabely mimořádně odolné a poskytují vynikající kvalitu zvuku.Specifikace:- Konektory2 x samec Toslink- Přenos zvuku- Barva: černá- Délka kabelu: 1 m
LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 3m
95 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 3m Kabel Toslink umožňuje propojit různá audio zařízení, jako jsou domácí kina, soundbary atd., se zařízeními přenášejícími signál, jako jsou konzole, televizory. Díky použití nejkvalitnějších materiálů jsou kabely mimořádně odolné a poskytují vynikající kvalitu zvuku.Specifikace:- Konektory:2 x samec Toslink- Přenos zvuku- Barva: černá- Délka kabelu: 3 m
Digitus HDMI 2.1 AOC hybridní optický kabel, Type A M/M, 20m, UHD 8K@60Hz, CE, gold, bl
2 087 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
HDMI AOC hybridní připojovací kabel, typ A M/M, 20m, UHD 8K@60Hz, CE, zlato, blPřenos nekomprimovaných video a zvukových signálu v rozlišení 8K / 60Hz (UHD-2) s šířkou pásma 48 Gb/s.Aktivní přenos dat z optických vláken až 48 Gb/s - nulové zpoždění snímkuUsnesení až do 8K@60HzPřenáší nekomprimované hdmi® video a audio signály na vzdálenost 20 mFlexibilní instalace s těsným poloměrem ohybu 20 mmKompaktní kabel s malým průměrem (OD 4,8 mm)Imunní vůči elektromagnetickému rušení (EMI)Podporuje HDR (vysoký dynamický rozsah)Podporuje HDCP 2.2 / EDID / CEC / ARCHybridní konstrukce s optickými a měděnými jádryBez ztrátová rychlost přenosu dat při vysoké přenosové rychlostiPopisTento aktivní hdmi® AOC hybridní optický kabel je ideální pro přenos nekomprimovaných video a zvukových dat s vysokou šířkou pásma na delší vzdálenosti. Hybridní konstrukce, která používá měděný a optický kabel, zabraňuje elektromagnetickému rušení. Tím je zajišten bez ztrátový přenos po celé délce kabelu s rozlišením UHD až 8K/60Hz a šířkou pásma až 48 Gb/s. Použití optického kabelu udržuje průměr tohoto aktivního kabelu velmi nízký a dává mu velmi těsný poloměr ohybu a nízkou hmotnost. Je ideální pro použití v domácnostech, zasedacích místnostech a konferencních místnostech i v budovách – a to je jen několik možných využití. Jednoduchá instalace plug and play je uživatelsky přívětivá; stačí jej připojit a okamžitě si vychutnat optimální kvalitu obrazu. Podporuje řadu standardů, jako jsou HDMI 2.1, HDCP 2.2 a HDR. Některé z mnoha podporovaných zvukových funkcí jsou ARC, DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD. Špicková čipová technologie umožňuje přenos signálového spektra full HDMI® a zároveň podporuje nekomprimované CED a EDID s velmi nízkou latencí.Technické detailyRozlišení: 7680 x 4320p / 60 Hz (UHD-2)Podporuje 8K 3DRychlost přenosu dat až 48 Gb/s – nulové zpoždení rámcePodporuje až 60 Hz pri rozlišení 4K a Full HD (1080p)Podporuje BT.2020 s 10, 12 a 16 bity na barevnou složkuPodvzorkování: YUV 4:4:4Verze HDCP: 2.2HDMI® verze: 2.1Podporovaná barevná hloubka: 48 bitPodporuje HDRPodporuje vylepšený kanál pro vrácení zvuku (eARC)Podporuje elektronické řízení spotřebitele (CEC)Podporuje synchronizaci rtu (synchronizace zvuku a videa)S ethernetovým kanálem (HEC)Podpora zvuku/videa ve více streamechPodporuje EDID 2.0 (rozpoznávání zařízení)Podporuje 21:9 CinemascopePodpora zvuku s 32 kanályDolby TrueHD je schopenPodporuje 8kanálový LPCM, 192 kHz, 24bitový zvukPodporuje DTS-HD Master Audio bitstreamPodporuje super audio CD (DSD)Podporuje zvuk DVDPodporuje blu-ray disk a HD DVD audio a videoLatence: Nulové zpoždení snímkuPoloměr ohybu: 20 mmVerze OM: OM3Provozní teplota: -10 ~80°CProvozní vlhkost: 0% - 85% RHSpotřeba energie: maximálně 400 mW.Podporuje DVI verze 1.0 (ve spojení s adaptéry)Barevný kabel: černýKonektor 1: HDMI typ A, zástrčkaKonektor 2: HDMI typ A, zástrčkaPovrch konektoru: pozlacenýStandard HDMI: Ultra vysokorychlostní HDMIHDTV Rozlišení max.: 7680 × 4320 Pixel, 60HzStandard HDTV: Ultra HD 8KDigestore: Kovové pouzdroDélka: 20 mAOC - Aktivní optický kabel: anoStínění: jedno stínění
Digitus HDMI AOC hybridní optický kabel, Type A M/M, 10m, UHD 8K@60Hz, CE, gold, bl
1 898 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
HDMI AOC hybridní připojovací kabel, typ A M/M, 10m, UHD 8K@60Hz, CE, zlato, blPřenos nekomprimovaných video a zvukových signálů v rozlišení 8K / 60Hz (UHD-2) s šířkou pásma 48 Gb/s.Aktivní přenos dat z optických vláken až 48 Gb/s - nulové zpoždění snímkůUsnesení až do 8K@60HzPřenáší nekomprimované HDMI® video a audio signály na vzdálenost 10 mFlexibilní instalace s těsným poloměrem ohybu 20 mmKompaktní kabel s malým průměrem (OD 4,8 mm)Imunní vůči elektromagnetickému rušení (EMI)Podporuje HDR (vysoký dynamický rozsah)Podporuje HDCP 2.2 / EDID / CEC / ARCHybridní konstrukce s optickými a měděnými jádryBez ztrátová rychlost přenosu dat při vysoké přenosové rychlostiPopisTento aktivní hdmi® AOC hybridní optický kabel je ideální pro přenos nekomprimovaných video a zvukových dat s vysokou šířkou pásma na delší vzdálenosti. Hybridní konstrukce, která používá měděný a optický kabel, zabraňuje elektromagnetickému rušení. Tím je zajištěn bez ztrátový přenos po celé délce kabelu s rozlišením UHD až 8K/60Hz a šířkou pásma až 48 Gb/s. Použití optického kabelu udržuje průměr tohoto aktivního kabelu velmi nízký a dává mu velmi těsný poloměr ohybu a nízkou hmotnost. Je ideální pro použití v domácnostech, zasedacích místnostech a konferenčních místnostech i v budovách – a to je jen několik možných využití. Jednoduchá instalace plug and play je uživatelsky přívětivá; stačí jej připojit a okamžitě si vychutnat optimální kvalitu obrazu. Podporuje řadu standardů, jako jsou HDMI 2.1, HDCP 2.2 a HDR. Některé z mnoha podporovaných zvukových funkcí jsou ARC, DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD. Špičková čipová technologie umožňuje přenos signálového spektra full HDMI® a zároveň podporuje nekomprimované CED a EDID s velmi nízkou latencí.Technické detailyRozlišení: 7680 x 4320p / 60 Hz (UHD-2)Podporuje 8K 3DRychlost přenosu dat až 48 Gb/s – nulové zpoždění rámcePodporuje až 60 Hz při rozlišení 4K a Full HD (1080p)Podporuje BT.2020 s 10, 12 a 16 bity na barevnou složkuPodvzorkování: YUV 4:4:4Verze HDCP: 2.2HDMI® verze: 2.1Podporovaná barevná hloubka: 48 bitová hluboká barvaPodporuje HDRPodporuje vylepšený kanál pro vrácení zvuku (eARC)Podporuje elektronické řízení spotřebitele (CEC)Podporuje synchronizaci rtů (synchronizace zvuku a videa)S ethernetovým kanálem (HEC)Podpora zvuku/videa ve více streamechPodporuje EDID 2.0 (rozpoznávání zařízení)Podporuje 21:9 CinemascopePodpora zvuku s 32 kanályDolby TrueHD je schopenPodporuje 8kanálový LPCM, 192 kHz, 24bitový zvukPodporuje DTS-HD Master Audio bitstreamPodporuje super audio CD (DSD)Podporuje zvuk DVDPodporuje blu-ray disk a HD DVD audio a videoLatence: Nulové zpoždění snímkuPoloměr ohybu: 20 mmVerze OM: OM3Provozní teplota: -10 ~80°CProvozní vlhkost: 0% - 85% RHSpotřeba energie: maximálně 400 mW.Podporuje DVI verze 1.0 (ve spojení s adaptéry)Barevný kabel: černýKonektor 1: HDMI typ A, zástrčkaKonektor 2: HDMI typ A, zástrčkaPovrch konektoru: pozlacenýStandard HDMI: Ultra vysokorychlostní HDMIHDTV Rozlišení max.: 7680 × 4320 Pixel, 60HzStandard HDTV: Ultra HD 8KDigestoře: Kovové pouzdroDélka: 10 mAOC - Aktivní optický kabel: anoStínění: jedno stínění
Delock Aktivní optický kabel HDMI 8K 60 Hz 20 m
1 562 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Tento kabel od Delocku se používá k připojení zařízení s rozhraním HDMI, jako jsou monitory nebo TV, k PC nebo notebooku. Tento aktivní optický kabel je obvzláště tenký a může přenášet signály bez ztráty na delší vzdálenosti.Specifikace• Konektor: 1 x HDMI-A samec > 1 x HDMI-A samec• High Speed HDMI specifikace• Optický kabel s nízkou degradací signálu• Není ovlivněn elektromagnetickým rušením• Průměr kabelu: cca. 5,4 mm• Pozlacené kontakty• Pevný směr signálu• Přenos audio a video signálu• Rychlost přenosu dat až 48 Gbps• Rozlišení až 7680 x 4320 @ 60 Hz (v závislosti na systému a připojeném hardware)• Podporuje HDR• Podporuje HDCP 1.4 a 2.2• Barva: černá• Délka včetně konektorů cca. 20 mSystémové požadavky• Volní rozhraní HDMIObsah balení• HDMI kabelBalení• White Box
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4
226 Kč
* Uváděná cena platí pro 18.06.2024
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikaceTyp vlákna: MM, OM4, 50/125Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: RůžováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 2mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3
179 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Optický patch kabel duplex LC-LCOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikace:Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 3mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 MM 3m OM3
155 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Optický patch kabel duplex SC-SCOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: SC-SCBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 3mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 25m OM4
919 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikaceTyp vlákna: MM, OM4, 50/125Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: RůžováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 25mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 MM 5m OM3
218 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Optický patch kabel duplex SC-SCOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: SC-SCBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 5mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
PremiumCord Ultra High Speed HDMI 2.1 optický kabel 8K@60Hz 4K@120Hz 5m zlacený
1 012 Kč
* Uváděná cena platí pro 21.06.2024
Optický HDMI 2.1 Ultra High Speed 8K@60Hz nebo 4K@120Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. kabel přenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP.- HDMI 2.1 Ultra High Speed aktivní optický fiber kabel, podporuje HDMI2.1 nebo nižší HDMI2.0 a HDMI1.4- Podporuje Ultra High Definition rozlišení 8K@60Hz, 4K@120Hz, YUV 4:4:4- Maximální datový přenos: 48 Gb/s - Hybridní optický kabel o průměru 5mm - 4x optické vlákno OM3 + 7x vodičů- Pozlacené konektory: HDMI typ A (19pinů) male HDMI typ A (19pinů) male- Rozlišení: 8K UHD (7680p) při 60Hz, 4K UHD (3840p) při 120Hz nebo nižší podporované formáty 1080p FULL HD/1080i/720p/720i- Optický kabel je zpětně kompatibilní k HDMI 2.0a, 2.0, 1.4 a nižší verzi- Podporuje eARC, ARC, HEC, EDID, DDC- Podporuje CEC ( Consumer Electronics Control )- Podporuje HDR (High Dynamic Range)- Podporuje VRR (Variable Refresh Rate), ALLM (Auto Low Latency Mode)- Podporuje 4:4:4 barevný Subsampling- 3D video po HDMI připojení- Podporuje HDCP1.4/HDCP2.2/HDCP2.3- Multi-Dimensional Audio Formats Supported (Dolby Atmos and DTS:X etc.)- Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio Bitstream Compatible- Podporuje Audio Return Channel (ARC)- Kompatibilní s HDMI Ethernet Channel (HEC)- Support EDID- Kompletní napájení se sběrnice HDMI spotřeba menší 250mW, nepotřebuje externí napájení- Tloušťka optického kabelu 5mm- Optické vlákno: OM3 Multimode Fibre Optic- Pozlacené konektory v kovových krytkách- Flexibilní optický kabel pro malý radius ohybu: 20mm- Optický kabel je zabalen v papírové krabici s návodem a polepen štítkem s popisem a EAN kódem- Rozměry konektoru: VxŠxH / 53x19x9mm (rozměry konektoru bez průchodky)- Podpora konzole Sony PS5- Kovové pouzdro konektoru zajišťuje dlouhodobou pevnost a dobré vyzařování tepla- Barva kabelu: černá- Barva konektoru: černá/modrá- Délka kabelu: 5 mKabel obsahuje aktivní elektroniku, která funguje pouze v jednom směru signálu.Kabel se musí vždy zapojit při vypnutých zařízeních a to pouze ve směru vyznačeném na kabelu.Konektor označený "Source" se vždy zapojuje do vysílacího zařízení (DVD, Blueray).Konektor označený "Display" se vždy zapojuje do zobrazovacího zařízení (LCD,televize, projektor).

V naší široké nabídce naleznete špičkové optické kabely veškerých délek a typů. Optické kabely jsou nezbytnou součástí moderního datového přenosu a naším cílem je poskytovat zákazníkům ty nejkvalitnější produkty za férovou cenu. Díky nim můžete přenášet data rychle a spolehlivě bez rušení signálu. Navštivte naše stránky a vyberte si ten správný optický kabel pro vaše potřeby. S námi budete vždy spojeni rychle a bez problémů!

Image
Produkty

Populární produkty

Compass Flat Set Cube 530+480 mm 10577
318 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Product Images
Sleva 50%
Dlouhá vesta s vázačkami na bocích, mohérová na dotek
489 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Product Images
Sleva 30%
Dlouhá sukně s volány a potiskem
879 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
KONICA MINOLTA TN-328 M - kompatibilní
1 949 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Product Images
Sleva 20%
Tričko na knoflíčky s výstřihem do „V“, výšivka třešní
519 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Product Images
Sleva 40%
Chino jednobarevné kalhoty
749 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Jednobarevné dlouhé šaty s macramé a anglickou výšivkou
1 570 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Tunikový top s macramé
949 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
BAMBAM - Bambusový talíř Lev
495 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
BAYO - Silikonové kousátko s chrastítkem jablíčko
94 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
NEW BABY - Dětské rozkládací křeslo Elephant mátová
883 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Product Images
Sleva 34%
Plyšové bačkory
329 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
LAMPS - Kabelka bílá sovičky 17x15cm
246 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Podprsenka se zapínáním vpředu
369 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Product Images
Sleva 30%
Tričko s melírovaným potiskem
454 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Product Images
Sleva 40%
Zmenšující podprsenka z mikrovlákna a tylu Paia, s kosticemi
449 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Podprsenka z bavlny a krajky, bez kostic
1 770 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
GYNELLA Flora 10 vaginálních čípků
411 Kč
* Uváděná cena platí pro 17.06.2024
MINILAND - Jídelní sada kulatá 5-dílná Candy
513 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.06.2024
Proč my

Proč si nás lidé vybírají

Service
Rychlé dodání

Po celé ČR

Service
Zabezpečená platba

100% zabezpečení platby

Service
Snadná reklamace

Snadná reklamace zboží

Service
Podpora

Podpora na telefonu a emailu